Praca w magazynie spożywczym - orderpicker 14,74€

Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Wtorek, 27 Luty, 2024  11:03

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Praca za granicą
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Płaca brutto min.:10000 zł
  • Wynagrodzenie:miesięcznie
  • Pracodawca: HolandiaJobs

Opis oferty pracy

Dla naszego holenderskiego Klienta, poszukujemy osób chętnych do pracy w magazynie spożywczym. Praca polega na zbieraniu zamówień, z wykorzystaniem systemu voice pick oraz kompletowaniu zamówionych produktów. W magazynie znajduje się hala ciepła oraz chłodnia (3-5'C).

Opis stanowiska:

-zbieranie zamówień przy użyciu systemu voice pick
-kompletowanie zamówienia dla określonego klienta/sklepu
-zestawienie towaru na jedną paletę zgodnie z zamówieniem klienta
-przygotowanie towaru do odbioru przez klienta
-prawidłowa obsługa dokumentacji magazynowej, zgodnie z obowiązującymi procedurami
-dbałość o utrzymanie porządku na magazynie
-inne prace magazynowe

Wymagania:

-mile widziane prawo jazdy i znajomość języka angielskiego
-gotowość do pracy fizycznej
-zdolności manualne i dokładność
-umiejętność dobrej organizacji pracy
-zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki
-samodzielność w działaniu jak i umiejętność pracy zespołowej
-zaangażowanie w wykonywaną pracę

Warunki pracy:

-hala ciepła z artykułami spożywczymi (napoje, makarony itp)
-hala zimna (3-5'C) z artykułami świeżymi (owoce, nabiał itp)

Zakwaterowanie i ubezpieczenie:

-ubezpieczenie €35.42 / tydzień
-zapewnione zakwaterowanie w hotelach lub tradycyjnych domkach holenderskich
-single i koledzy pokoje 3-4 osobowe, natomiast pary pokoje dwu osobowe

Wynagrodzenie:

-wynagrodzenie dla hali ciepłej i zimnej : €14.74 brutto/h (dla osób poniżej 21 roku życia 11,51€)
-wypłaty w systemie tygodniowym

Aplikacje proszę wysyłać na adres: @ lub dzwonić na numer: +48 720 - pokaż numer telefonu -
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Bydgoszcz w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Praca za granicą

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Karolina Klimczak
Konto prywatne
Na Lento.pl od 24 lis 2023
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków