Pogotowie odszkodowawcze - zakażenie szpitalne !

Dodane: Wtorek, 31 Lipiec, 2018  20:34

Opis oferty:

Niejednokrotnie roszczenia zgłaszane przez poszkodowanych pacjentów w stosunku do szpitali i innych placówek opieki zdrowotnej związane są z tzw. zakażeniami szpitalnymi. Ponad 90% roszczeń dotyczy zakażenia jednym z trzech patogenów: gronkowcem złocistym, HCV lub HBV.

Wśród głównych dróg transmisji zakażenia wymienia się:

niezachowanie standardów sanitarnych w placówkach medycznych (np. niedokładna dezynfekcja pomieszczeń i ich wyposażania oraz sprzętów medycznych),
nieprzestrzegania procedur w zakresie utrzymywania odpowiedniego poziomu sterylności podczas wykonywania zabiegów medycznych (np. korzystanie z jednorazowych rękawiczek,
i fartuchów, jałowych opatrunków, niewłaściwa segregacja odpadów medycznych),
brak izolacji pacjentów zakaźnie chorych, brak procedur działania w przypadku zagrożenia rozprzestrzenienia się zakażenia.
Kancelaria posiada bogate doświadczenie w zakresie dochodzenia odszkodowań
w omawianej kategorii spraw. Wiemy jakich argumentów użyć i w jaki sposób udowodnić, iż do zakażenia doszło podczas leczenia w danej placówce medycznej.

Osobom poszkodowanym oferujemy pełen zakres obsługi prawnej w celu uzyskania odszkodowania za zakażenie szpitalne i zadośćuczynienia oraz zwrotu poniesionych kosztów leczenie czy utraconych wskutek niezdolności do pracy dochodów.

Nie pobieramy przy tym żadnych opłat z góry, a jedynie prowizję od uzyskanej kwoty. Nasi Klienci mają zatem pewność maksymalnych starań z naszej strony.

Jeżeli masz wątpliwości czy należy Ci odszkodowanie za zakażenie szpitalne skontaktuj się z nami. Weryfikacja sprawy jest całkowicie bezpłatna.

Masz pytania - zapraszam do kontaktu !
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Robert Lewandowski
Na Lento.pl od 15 lut 2015
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie