pogotowie komputerowe naprawa serwis pomoc reinstalacja 24h

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Poniedziałek, 26 Listopad, 2018  14:06
  • Usługi informatyczne
  • Cena: 50 zł

Opis oferty:

Nasz serwis komputerowy oferuje w pełni profesjonalne działania naprawcze. Naprawy realizujemy zarówno w siedzibie swojej firmy (Bydgoszcz, ul. Nowa 21), jak i w miejscu wyznaczonym przez klienta. Diagnozujemy, naprawiamy i konfigurujemy.
Wszystkim klientom, którzy potrzebują stałych usług informatycznych jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną i w pełni kompleksową obsługę informatyczną Bydgoszcz. Działamy na ternie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Wszystko dostosowujemy do potrzeb oraz możliwości finansowych klienta. Oferujemy maksymalny profesjonalizm oraz konkurencyjne ceny!
Jeśli jesteś posiadaczem laptopa i coś stało się z Twoim komputerem przenośnym, nie musisz się wcale martwić. Wystarczy, że zgłosisz się do naszej firmy, a my już odpowiednio zajmiemy się serwisem Twojego laptopa. Podejmujemy działania naprawcze, zarówno jeśli chodzi o uszkodzenia mechaniczne, jak i uszkodzenia powstałe w wyniku działania złośliwego oprogramowania. Oferujemy szybkie i skuteczne naprawy!
Oferujemy profesjonalny, całodobowy serwis komputerów przeznaczony zarówno dla osób fizycznych, jaki i właścicieli firm. Swoimi działaniami obejmujemy miasto Bydgoszcz oraz najbliższe okolice. Działamy przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Jesteśmy w stanie rozwiązać wszystkie rodzaje awarii związanych ze sprzętem komputerowym. W razie pilnej awarii, wezwij nas, a my zjawimy się błyskawicznie i natychmiastowo naprawimy uszkodzony sprzęt!

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Bydgoszcz / Szwederowo
Bartek
Na Lento.pl od 07 maj 2014
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie