Osuszanie budynków i pomieszczeń

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Wtorek, 24 Lipiec, 2018  09:40
  • Usługi remontowe i budowlane
  • Cena: 1 500 zł

Opis oferty:

Osuszanie budynków i pomieszczeń

Mokre mury i warstwy izolacyjne budynku po zalaniu powodują rozwój niebezpiecznych dla zdrowia grzybów i pleśni oraz degradację materiałów budowlanych. Zaniechanie osuszania spowoduje że obszar zalania powiększy się z upływem czasu a skala szkody wzrośnie.

Konieczność przeprowadzenie osuszania jest ustalana przez naszego technika po przeprowadzeniu oględzin, wykonaniu pomiarów wilgotności murów, powietrza i warstwy izolacyjnej posadzki.

Jeśli w wyniku dokonanych pomiarów wilgotnosci okaże się, że występuje konieczność przeprowadzenia prac osuszających dobierana jest odpowiednia technologia konieczna do prawidłowego wysuszenia budynku.

Przy zalaniu domów wybudowanych w technologii szkieletowej występuje bezwzględna konieczność przeprowadzenia specjalistycznych prac osuszających.

Zalana warstwa izolacyjna traci swoje właściwości termoizolacyjne, nie wysuszenie jej spowoduje wzrost rachunków za ogrzewanie nawet o 80%

Nasi technicy posiadają doświadczenie w osuszaniu konstrukcji budowlanych uwzględniając różnorodność materiałów z których są zrobione. Potrafimy w możliwie najkrótszym czasie skutecznie doprowadzić budynek do stanu sprzed zalania.

Po zalaniu budynku lub pomieszczenia niezwykle istotna jest szybka reakcja. Obszar zalania powiększa się z upływem czasu a skala szkód spowodowanych wodą rośnie.
Woda rozprzestrzenia się we wszystkich kierunkach systematycznie zwiększając obszar zalania. Mokre materiały puchną i rozwarstwiają się.

4 Spec Bydgoszcz
tel. 666-66-52-52

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Bydgoszcz / Miedzyń–Prądy
Marcin
Na Lento.pl od 23 paź 2013
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie