Kredyt dla spółki z o.o.

Dodane: Poniedziałek, 24 Luty, 2020  16:33
Promowane Ogólnopolskie
  • Kategoria: Usługi / Usługi finansowe
  • Cena: 1 000 000 zł

Opis oferty:

Kredyt dla spółki z o.o.

Kredyt dla spółki z o. o. - na dowolny cel związany z jej bieżącym funkcjonowaniem.

Oznacza to, że można go zaciągnąć na przykład na zakup paliwa, materiałów do produkcji czy opłacenia wynagrodzeń pracowników.
Krótko mówiąc - idealnie sprawdzi się w rozwiązaniu dowolnego problemu finansowego, który trapi Twoją spółkę!


Nierzetelni kontrahenci i powstające w związku z tym zatory finansowe, pech czy załamanie rynku – to wszystko może doprowadzić do sytuacji, w której spółka nie będzie w stanie sama finansować bieżących wydatków. Stamtąd już szybka droga do przestoju w sprzedaży i świadczeniu usług, a także rosnącego zadłużenia i w najlepszym wypadku, sporych problemów w firmie.

Co można w takiej sytuacji zrobić? Czekać i liczyć, że problem sam się rozwiąże? Zaciągać podejrzane pożyczki z wysokim RRSO u niesprawdzonych pożyczkodawców?

NIE– najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem będzie kredyt dla spółki z o. o. uzyskany przy pomocy wiarygodnego pośrednika kredytowego!

Bydgoszcz Habza Finanse, pośrednik kredytowy z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku, pomoże Ci pozyskać specjalny kredyt, właśnie dla tego typu spółek. Został on opracowany tak, aby jak najbardziej zwiększyć jego opłacalność, przy jednoczesnym ograniczeniu formalności i czasu trwania całej procedury.

Zaangażowanie, wiedza i doświadczenie to cechy, które pozwalają nam osiągać znakomite wyniki i nie tylko spełniać, ale przekraczać oczekiwania naszych klientów. Wśród naszych ekspertów znaleźć można między innymi byłych ekspertów i dyrektorów oddziałów bankowych, a także pośredników kredytowych z wieloletnim doświadczeniem. Każdy z nich bezustannie dąży do poszerzania swoich kwalifikacji, dzięki czemu nic w świecie finansów nie ma przed nami tajemnic.


Wystarczy tylko, że się z nami skontaktujesz, a zrobimy wszystko, aby Ci pomóc!


Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dążymy do tego, aby dostosować się do jego potrzeb i zapewnić mu najlepsze możliwe wyniki. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować zarówno kredyty na duże, jak i małe kwoty, a także na krótki, jak i długi okres finansowania.


$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Czym wyróżnia się dostępny w ramach współpracy z nami kredyt dla spółek z o. o.?


I) Wysoką sumą kredytowania, która pozwoli nawet najbardziej wymagającym klientom uporać się z dręczącymi spółkę problemami finansowymi, i to bez zabezpieczeń.

II) Elastycznym okresem spłaty – od 6 do nawet 144 miesięcy, dzięki czemu raty można dowolnie dostosować do swoich możliwości finansowych.

III) Niespotykanie niskim RRSO, w związku z którym nie ma mowy o przepłacaniu na odsetkach czy prowizji.

Nasi eksperci nie tylko pozyskają dla Ciebie opłacalny kredyt, ale również pomogą zgromadzić wszystkie niezbędne do jego zaciągnięcia dokumenty. Ponadto przeanalizują od A do Z sytuację finansową Twojej spółki, a także przygotują ją do otrzymania kredytu.


$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Najważniejsze cechy kredytu dla spółek z o. o. w Bydgoszcz Habza Finanse to:

a) Kwota kredytu – nawet 1 000 000 złotych bez zabezpieczeń.

b) Okres kredytowania - od 6 do 144 miesięcy.

c) Korzystne RRSO.

d) Szybkie rozpatrzenie wniosku.

e) Pomoc doświadczonego eksperta na każdym etapie kredytowania.


Nie czekaj, aż sytuacja się pogorszy, a spółka wpadnie w tarapaty, z których ciężko się będzie wydostać. Weź korzystny kredyt dla spółki z o. o. z Bydgoszcz Habza Finanse i rozwiąż swoje problemy! Możesz przeznaczyć go na dowolny cel związany z bieżącym funkcjonowaniem spółki – nie będą od Ciebie wymagane żadne faktury. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!


Napisz do nas, zadzwoń lub wyślij zgłoszenie – chętnie Ci pomożemy!
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem