Tokarz CNC (sterowanie Siemens)

Odświeżone: Wtorek, 26 Marzec, 2024  15:57

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Produkcja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Kotłorembud

Opis oferty pracy

Oferta pracy dla Tokarz CNC

Lokalizacja: Bydgoszcz

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

Jako Operator Tokarki CNC w naszym zespole będziesz odpowiedzialny za:

Obsługę i nadzór nad tokarką CNC.
Pomiar i kontrolę jakości gotowych elementów przy użyciu przyrządów pomiarowych.
Zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

Aby ubiegać się o tę pozycję, kandydat musi spełniać następujące wymagania:

Znajomość rysunku technicznego.
Doświadczenie w pracy na tokarce CNC.
Znajomość przyrządów pomiarowych.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie od poniedziałku do piątku na trzy zmiany.
Konkurencyjne wynagrodzenie.
Pakiet benefitów pozazawodowych, w tym opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie.
Dostęp do karty Multisport.
Premie na okoliczność świąt.
Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.
Przyjazne środowisko pracy.
Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Jak aplikować:

Jeśli jesteś osobą z pasją do pracy na maszynach CNC, spełniasz nasze wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV.

Nasza firma jest zobowiązana do promowania różnorodności w miejscu pracy i zachęcamy osoby o różnych doświadczeniach i umiejętnościach do aplikowania.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w firmie, która stawia na jakość, innowację i rozwój pracowników. Czekamy na Ciebie!

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Bydgoszcz w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Produkcja

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kadry
Konto prywatne
Na Lento.pl od 11 sie 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków