Testerzy wierności

Dodane: Środa, 29 Sierpień, 2018  12:45

Opis oferty:

Podejrzewasz zdradę? Chcesz upewnić się, czy partner jest ci wierny? Chcesz rozwodu, a nie masz dowodu? To znaczy że szukasz „TESTERÓW WIERNOŚCI” .
Testerki i Testerzy Wierności są popularną metodą sprawdzenia uczciwości w związku i upodobań naszej drugiej połowy. Testowanie wierności staje się w Polsce coraz popularniejsze. Sposób na prawdę o partnerze – partnerce przed wejściem w związek małżeński, lub w trakcie jego trwania powoduje iż nasze domysły o partnerce lub partnerze możemy sprawdzić.
Kontakt z klientem ogranicza się przeważnie do rozmowy telefonicznej oraz korespondencji mailowej. Spotkania twarzą w twarz to rzadkość. - W pierwszej kolejności pytamy klienta o upodobania jego partnera, partnerki. Chodzi nie tylko o typ urody, ale też np. o ulubiony zapach, perfum czy markę samochodu. Potem wybieramy modela, który odpowiada tym oczekiwaniom i dochodzi do spotkania.
Wspaniała blondynka ogląda się za tobą o cudownym słodkim uśmiechu, a może szatynka o długich nogach na wysokich szpilkach prosi cię o ogień. I nagle zanim się spostrzeżesz już jesteś zauroczony nią i jej wyglądem, myślisz, że spadła ci gwiazdka z nieba, podczas gdy żona – mąż czeka w domu. Ale czar szybko pryska uważaj to może być tester lub testerka wierności!.
Jeszcze do niedawna testowanie wierności było domeną znajomych, teraz wyspecjalizowane biuro detektywistyczne takie jak nasze. Polacy coraz chętniej korzystają z naszych usług, nie tylko prosząc o wnikliwą obserwację partnera, którego podejrzewali o nieszczerość, ale i przynosząc do agencji jego osobiste rzeczy (pościel, ubranie itp.), a nawet nasienie, by badania DNA rozstrzygnęły słuszność ich podejrzeń.
Do dyspozycji agencji pozostają aktorzy i modele oraz psychologowie, z którymi konsultowane są konkretne zlecenia, aby dobrać odpowiedni scenariusz zlecenia i odkryć prawdę. Testerzy i Testerki wierności to osoby, dzięki której może sprawdzić, czy nie mamy czasem ochoty na "skok w bok", najczęściej dokonujemy tego przed ślubem, ale i w trakcie małżeństwa.
Nasi testerzy i testerki wierności sprawdzą twoją ukochaną osobę, już nie musisz myśleć i kłopotać się czy jest ona – on skłonny do zdrady. Nasi pracownicy tylko uwodzą, poznają zwyczaje osoby uwodzonej i stwarzają sytuację, która pozwala sprawdzić psychikę osoby. Testerzy nie są nachalni i nigdy nie idą z nikim do łózka, a zlecenie trwa zazwyczaj do 2 miesięcy.
Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszą Agencja Detektywistyczną Vendetta. Pracownicy biura w trakcie rozmowy określą cenę oraz czas na realizację zlecenia.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Bydgoszcz
Agencja Detektywistyczna
Na Lento.pl od 10 sie 2014
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie