Telemarketer - stała praca od zaraz /od 3 000 do 10 000 zł/

Dodane przez Natalia (Firma), Czwartek, 17 Sierpień, 2017  13:29

Pracuj w najlepszym i największym Call Center w Bydgoszczy!!

Praca OD ZARAZ!

Pracowałeś już w Call Center, gdzie obiecywane warunki (wynagrodzenie, PREMIE, godziny pracy) okazały się kłamstwem? U nas masz jasne zasady, niezmienne i klarowne od samego początku.

Przyjdź i przekonaj się sam!

Telemarketer
Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Obowiązki:
• kontakt z klientem biznesowym / klientem indywidualnym
• doradztwo w usługach telekomunikacyjnych
• spisanie zamówienia i przygotowanie umowy dla klienta
• koordynacja zamówieniami i przygotowanie dokumentacji
• dbanie o pozytywny wizerunek firmy i utrzymanie relacji z naszymi klientami
• pełnienie funkcji osobistego opiekuna klienta

Wymagania:
Od Ciebie oczekujemy:
• uczciwości
• komunikatywności
• zapału do pracy
• zaangażowania
• pozytywnego nastawienia
• mile widziane: doświadczenie w branży Call Center bądź w obsłudze bezpośredniej!

Oferujemy:
• umowa o pracę (po okresie próbnym)
• atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premie)
• rzetelne 2-tygodniowe BEZPŁATNE szkolenia produktowe i z technik sprzedaży + wynagrodzenie za ten okres czasu
• kompetentnych koordynatorów + wsparcie na okresie próbnym ze strony szkoleniowca
• najlepszą atmosferę + imprezy i wyjścia integracyjne
• darmowe kursy językowe, atrakcyjne zniżki w pakiecie socjalnym (karta na siłownię i fitness, opieka w LUX MED, dodatkowe ubezpieczenie grupowe) + zniżki do klubów, kin, restauracji
• dodatkowe szkolenia i warsztaty wewnętrzne i zewnętrzne
• dla najlepszych: awans po okresie próbnym na stanowisko trenera, koordynatora zespołu czy szkoleniowca
Ponadto:
• nie ma kar za nie zrealizowanie czasów połączeń,
• nie ma ciągłego nacisku na wynik – dla nas liczysz się przede wszystkim TY i Twój rozwój + dopasowanie oferty pod klienta,
• nie płacisz za szkolenie, nawet jeśli po pierwszym dniu - zrezygnujesz z pracy,
• premie są ZAWSZE mimo, że klient może zrezygnować z zamówienia,
• bonusy na koniec miesiąca i nagrody rzeczowe w konkursach :-)
Plusy pracy u nas:
• brak planu sprzedażowego,
• pracujesz z naszym klientem - odpada pozyskiwanie klientów,
• premie są zapewnione, mimo że klient rezygnuje z zamówienia!!!

Czas na zmiany: satysfakcja, rozwój, stabilizacja zawodowa!

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 436