Stała praca w Biurze Obsługi, nawet 2600 netto

Dodane przez Anna (Firma), Wtorek, 17 Październik, 2017  08:45

Jeśli nie masz dużego doświadczenia zawodowego, ale jesteś osobą otwartą, kreatywną, odnajdujesz się w kontaktach z ludźmi oraz potrafisz budować i dbać o relacje z innymi, poszukujemy właśnie Ciebie...

Poszukujemy osób:
• Komunikatywnych, o rozwiniętych umiejętnościach interpersonalnych
• Cechujących się entuzjazmem i dużym optymizmem
• Otwartych na poszerzanie swoich horyzontów i zmotywowanych do poszerzania swoich kwalifikacji

Obowiązki

• Kompleksowa, profesjonalna obsługa Klienta
• Administrowanie bazami danych
• Budowanie pozytywnego wizerunku Przedsiębiorstwa
• Spisywanie zamówień
• Podpisywanie umów z Klientami

Oferujemy
• Stabilną umowę z pełnymi składkami
• Długotrwałą współpracę
• Atrakcyjny system wynagrodzenia: stała podstawa oraz premie i bonusy nawet do 1000 zł netto/mies.
• Systematyczne konkursy z nagrodami
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 (wolne weekendy)
• Pakiet szkoleń i systematyczne coachingi podnoszące kwalifikacje
• Bezpłatny kurs języka angielskiego zakończony zaświadczeniem
• Prywatną opiekę medyczną Lux Med
• Karnety na siłownię i fitness
• Pracę w miłej atmosferze, w młodym i dynamicznym Zespole

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 935

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Bydgoszcz
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń