Produkcja słodyczy-umowa o pracę-Bydgoszcz

Dodane przez Karolina (Firma), Środa, 13 Grudzień, 2017  15:58
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Inne
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:Agencja Pośrednictwa Pracy

Agencja Pracy Full Job (numer certyfikatu 13243) zatrudni od ZARAZ:

Pracowników pomocniczych na produkcji na ternie Bydgoszczy.

Stanowiska dla Kobiet i Mężczyzn.

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową
- stawka 12zł brutto/h+ premia frekwencyjna + dodatki ustawowe
- możliwość podjęcia współpracy na stałe

Opis stanowiska:
- pakowanie produktów gotowych
- prace manualne przy produkcji
- utrzymanie czystości stanowiska

Wymagania:
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz w systemie 3-zmianowym
- podstawowe zdolności manualne, dobry wzrok, spostrzegawczość
- chęć i motywacja do pracy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami, kontakt tylko po przesłaniu aplikacji.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć klauzule:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)”
Oferta pracy tymczasowej.

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 1550

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Bydgoszcz
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń