Pracownik BOK w call center / praca od zaraz. umowa o pracę

Dodane przez Natalia (Firma), Wtorek, 17 Październik, 2017  08:46

W związku z realizacją nowych projektów, poszukujemy dodatkowej osoby do wsparcia BOK.

Zadania:
- kontakt zdalny z naszym klientem
- koordynowanie procesem zamówień
- przygotowywanie dokumentów związanych z procedurą zamówienia
- spisywanie zamówień i wypełnianie kwestionariuszy
- administracja danymi
- informowanie o nowych ofertach i zmianach
- utrzymywanie stałych dobrych relacji z naszymi klientem
- telefoniczne dyżury dla klienta /wsparcie dot. współpracy/

Oczekujemy:
- dobrej znajomości MS Office i urządzeń biurowych
- umiejętności tworzenia wszelkich dokumentów i pism
- komunikatywności
- motywacji do pracy
- uśmiechu i pozytywnego nastawienia

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy z klientem
- doświadczenie w pracy w biurze obsługi itp.

Zapewniamy:
- szkolenie stanowiskowe
- umowę o pracę
- stałe wynagrodzenie + premię miesięczną
- dobrą atmosferę w pracy i zgrany zespół
- kawę, herbatę i wodę + coś słodkiego w czasie przerw
- prywatną opiekę w LUX MED
- refundację kosztów dla osób dojeżdżających
- finansujemy kursy językowe dla naszych pracowników
- tworzymy ścieżkę rozwoju zawodowego

Praca:
- możliwość podjęcia od zaraz
- forma stacjonarna

Zachęcamy do wysłania swojego CV.
Kontaktujemy się z każdym kandydatem!

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 732

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Bydgoszcz
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń