Praca w Czechach-produkcja

Dodane przez InterKadra (Firma), Piątek, 13 Październik, 2017  10:31
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Magazynier
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:InterKadra Sp. z o. o.

Praca w Czechach - miejscowość Stara Boleslav (ok. 30 km od Pragi)

nr ref. PM 0916 CZ

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku
Pracownik produkcji.

Obowiązki:
- Praca na linii produkcyjnej w renomowanej firmie czeskiej
- Praca w systemie trzyzmianowym
- Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy
- Sumienne i staranne wykonywanie powierzonych zadań

Wymagania:
- Gotowość do podjęcia pracy fizycznej
- Sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
- Wysoka sprawność fizyczna
- Dobry stan zdrowia
- Nie wymagamy znajomości języka czeskiego
- Praca zarówno dla kobiet jak i mężczyzn

Oferujemy:
- Zatrudnienie na umowę o pracę
- Zarobki 100 CZK h to jest 16 zł h netto
- Pracę u lidera w branży motoryzacyjnej
- Organizację i dofinansowanie zakwaterowania
- Możliwość pracy w nadgodzinach (nawet 200h miesięcznie!)
- Możliwość wyjazdu grupowego

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 183

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Bydgoszcz
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń