Praca dla młodych! Doradca Klienta /UMOWA O PRACĘ

Dodane przez Natalia (Firma), Środa, 21 Czerwiec, 2017  11:52

Poszukujemy osób otwartych, zmotywowanych, niebojących się wyzwań! Nie wymagamy doświadczenia, na początek współpracy organizujemy szereg szkoleń sprzedażowych przygotowujących do podjęcia samodzielnego stanowiska. Dodatkowo jeszcze Ci za nie zapłacimy!

Opis stanowiska:
- telefoniczny kontakt z Klientami Biznesowymi.

Wymagania:
- umiejętność nawiązywania kontaktów przez telefon,
- swoboda wypowiedzi,
- zaangażowanie i chęć rozwoju,
- podstawowa umiejętność obsługi komputera.

W zamian oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16,
- stałą podstawę gwarantowaną oraz atrakcyjny system premiowy (realnie nawet 5000 NETTO miesięcznie)
- cykl szkoleniowy przygotowujący do pracy w sprzedaży telefonicznej, za który dajemy wynagrodzenie,
- bieżący rozwój kompetencji sprzedażowych,
- udział w licznych konkursach,
- pracę w przyjemnej atmosferze,
- zwrot kosztów dojazdu do pracy.

Dołącz do naszego zespołu przesyłając CV!

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 352