Praca dla Ciebie!

Dodane przez Adam (Firma), Sobota, 24 Czerwiec, 2017  13:44
  • Telefon: 727910788
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Przedstawiciel handlowy
  • Forma pracy: Dodatkowa
  • Umowa: Umowa zlecenie
  • Pracodawca:Odszkodowania

Jako Regionalny Doradca DRB, w związku z nieustannym rozwojem swojego Zespołu Doradców Regionalnych DRB poszukuję osób na stanowisko:
PRZEDSTAWICIEL / MENADŻER
Opis stanowiska:
reprezentowanie firmy Centrum Odszkodowań DRB Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością sp.k.,
tworzenie własnej struktury przedstawicieli,
prowadzenie rekrutacji,
zarządzanie zespołem sprzedażowym,
udzielanie pomocy osobom poszkodowanym,
dbanie o profesjonalną obsługę swoich klientów,
Mile widziane:
doświadczenie w branży odszkodowań, ubezpieczeń, finansów, OFE, przedstawicieli medycznych,
możliwość kontaktu z osobami poszkodowanymi w wypadkach (komunikacyjnych, przy pracy itp.),
Jeżeli chcesz dołączyć do mojego Zespołu Doradców Regionalnych DRB i realnie pomagać osobom poszkodowanym, a przy tym rozwijać się zawodowo, to zapraszam do kontaktu.Zapraszam każdego na krótkie spotkanie informacyjne.

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 218