Nina i Żurka piękne siostrzyczki szukają wspólnego domku

Dodane: Środa, 15 Sierpień, 2018  07:39

Opis oferty:

Nina i Żurka –sunie zagrożone wywozem do schroniska.
Żurka i Ninka to dwie siostrzyczki, które z powodu wielkiej miłości jaką siebie darzą, mogą zostać adoptowane tylko razem. Sunie w związku z brakiem socjalizacji w okresie szczenięcym są nieco nieśmiałe w stosunku do nieznanych im osób ale opiekuna darzą miłością i sporym przywiązaniem.

Reagują lękiem na nowe sytuacje i bodźce, dlatego ważne aby przebywały w spokojnym i stabilnym środowisku zapewniającym im poczucie bezpieczeństwa. Innymi słowy nie przepadają za zmianami i nieprzewidzianymi okolicznościami życiowymi. Odrobina cierpliwości i systematyczności w pracy z nimi z pewnością zaprocentuje ich oddaniem i zaufaniem wobec człowieka.

W domku dziewczyny są grzeczne, prawie zawsze przebywają blisko opiekuna. Żurka chętnie inicjuje oraz uczestniczy we wszelkich zabawach oraz nadstawia się do drapanka natomiast Ninusia nie jest łasa na pieszczoty, woli zachować pewien dystans. Podczas spacerów w plenerze lub na posesji trzymają się blisko opiekuna. Obydwie chodzą na smyczy ale niewskazane są wycieczki w miejsca ruchliwe. Idealnym dla nich środowiskiem jest spokojna wieś, dom pośród łąk i lasów, gdzie będą miały kontakt z przyrodą a także otwartą przestrzeń do psich harców. Bez problemu dogadują się z futrzastymi braćmi, akceptują również koty.

Obecnie przebywają w płatnym hoteliku w Pruszczu pod Bydgoszczą.

Niestety zadłużenie w hoteliku rośnie z dnia na dzień mimo licznych ogłoszeń, organizacji wielu bazarków na spłaty. W efekcie brak płynności finansowej i lawinowo rosnący dług sprawia że, w obecnej sytuacji będą musiały opuścić dotychczasowe miejsce i jeśli nie stanie się cud wyjadą do schroniska

Nie zostaną wydane ani do kojca ani na łańcuch.
Obowiązuje procedura adopcyjna czyli zapoznanie z psami, ankieta i wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcyjnej.
tel.kontaktowy Aga 723968117 lub 888452337
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Bydgoszcz
A..
Na Lento.pl od 20 gru 2015
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie