Manager Operacyjny, Controller - szuka propozycji/pracy

Dodane: Wtorek, 11 Wrzesień, 2018  11:50

Opis oferty:

Doświadczony kompetentny manager, z wieloletnim doświadczeniem zdobytym na odpowiedzialnych stanowiskach -szuka pracy/propozycji.

Oprócz wyższego wykształcenia ekonomicznego i technicznego, posiadam ugruntowaną praktykę w nadzorowaniu i koordynowaniu procesów ekonomicznych, logistyczno – zakupowych oraz sprzedażowo – marketingowych. Pracowałem w znanych firmach branży spożywczej, FMCG, logistycznej, produkcyjnej, budowlanej oraz facility.
Kompleksowo zarządzę organizacją biznesową, skoordynuję działalność bieżącą, pokonam stagnację, zaproponuję i wdrożę nowe procedury i standardy zarządzania.
Zainicjuję i przeprowadzę zmiany optymalizujące i usprawniające funkcjonowanie (w tym koszty), zwiększające dochodowość. Zbuduję przewagę konkurencyjną.
Opracuję koncepcję/zreorganizuję system: kontrolingowy, raportowy, budżetowy, logistyczny, sprzedażowy, jak również wdrożę najodpowiedniejszy system ERP. Zaprojektuję strategię rozwoju i narzędzia do sprawowania nadzoru nad jej realizacją.
Pomogę w prowadzeniu/uruchomieniu firmy, w wyjściu z sytuacji kryzysowej, w realizacji strategicznych projektów czy nowych inwestycji. Zorganizuję i otworzę oddział/biuro wraz z niezbędnym zapleczem. Dopełnię wymagane formalności urzędowe.
Wykorzystam szanse rynkowe i tkwiący w organizacji potencjał. Wprowadzę nową markę/produkt na rynek, przygotuję kampanię marketingową.
Zrekrutuję i zmotywuję podległy zespół do realizacji wyznaczonych celów, zorganizuję i skoordynuję pracę pracowników w działach: operacyjnym, administracyjnym, ekonomicznym, transportu czy handlowym

Wszelkie dodatkowe informacje udzielę bądź telefonicznie bądź na spotkaniu. Podczas pierwszej rozmowy udowodnię prawdziwość opisywanych umiejętności i kwalifikacji.

Proszę o wyłącznie poważne propozycje. Za oferty typu: akwizycja, ubezpieczenia, kredyty, windykacje, odszkodowania, parabanki, D2D,OZE, MLM (i pochodne) serdecznie dziękuję.
Oczekuję propozycji z terenu województwa kujawsko-pomorskiego (jestem z Bydgoszczy). Uwzględnię propozycje z sąsiednich województw (przy możliwości współpracy częściowo zdalnej).
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Bydgoszcz
Andrzej
Na Lento.pl od 04 paź 2017
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie