Elektromonter z Ukrainy

Dodane przez SBS Poland, Poniedziałek, 11 Grudzień, 2017  10:23

Opis oferty:

Poszukujemy pracy dla wykwalifikowanych elektromonterów z Ukrainy z 5 letnim doświadczeniem.

W naszej bazie posiadamy również innych specjalistów.

Jesteśmy dynamiczno-rozwijającą się APT SBS Poland (KRAZ 15384).
Rekrutacja to proces wymagający odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Skuteczna i efektywna rekrutacja wymaga poświęcenia dużych nakładów pracy i czasu. Zespół SBS Poland to ludzie dynamiczni, posiadający niezbędne doświadczenie i kwalifikacje, aby przeprowadzić skuteczny proces rekrutacji od rozpoczęcia wyszukiwania kandydata poprzez weryfikację jego umiejętności aż do zalegalizowania pobytu i zatrudnienia w Polsce. Stale przypatrujemy się i analizujemy zmiany na Polskim i Ukraińskim rynku pracy, dzięki temu rozumiemy potrzeby zarówno pracodawców jak i pracowników i potrafimy je pogodzić.

Dzięki sieci rekruterów oraz współpracy ze sprawdzonymi lokalnymi agencjami zatrudnienia, możemy zaoferować polskim pracodawcom, ukraińskich, białoruskich i rosyjskich pracowników, którzy spełnią ich wymagania. Jesteśmy w stanie sprostać zapotrzebowaniem kadrowym większości branż.

Współpraca z nami jest w pełni bezpieczna. Nadajemy bezpłatny okres sprawdzający dla każdego pracownika oraz bezpłatną wymianę w przypadku niezgodności.Koordynator naszej agencji utrzymuje kontakt zarówno z Państwem, jak i z pracownikiem, aby jak najszybciej reagować na pojawiające się potrzeby.

Pozostaję w kontakcie i zapraszam do współpracy
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 406
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie