Dam pracę ambitnej, PRACOWITEJ osobie-Biuro Obsługi

Dodane przez Natalia (Firma), Środa, 21 Czerwiec, 2017  11:50

Opis oferty pracy:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Region: Kujawsko-pomorskie

Pilnie poszukujemy konsekwentnej, pracowitej osoby na stanowisko specjalisty w branży usług informatycznych!
Zarobkowa, dobrze płatna praca od już.

W trakcie: darmowe szkolenia, praca samodzielna i w zespole, brak rutyny- utrzymywanie relacji z klientami, prezentacja ofert i usług, podpisywanie umów z klientem.

Świetna atmosfera, prestiżowa lokalizacja biur, młody zespół i duże perspektywy- awanse, premie, podwyżki.

Wymagamy charakteru i umiejętności interpersonalnych - wiedze, doświadczenie i praktykę damy my.

Zadania dla Ciebie to:
- kompleksowa obsługa Klienta
- przygotowanie oferty na maila i spisanie zamówienia
- podpisanie umowy oraz zarządzanie dokumentacją, związaną
z ofertą i zamówieniem
- koordynacja zamówieniami
- zarządzanie bazą danych, dotyczącą zamówień i danych Klientów
- sporządzanie sprawozdań i raportów

Aplikuj już dziś i spotkajmy się na rozmowie rekrutacyjnej w naszym biurze!

TYLKO kompletne zgłoszenia z CV z aktualnym zdjęciem będą brane pod uwagę w rekrutacji On-line.

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 480