Załóż konto | Zaloguj

Wózki i Foteliki w Bydgoszczy

BRITAX B-DUAL wozek blizniaczy, dzieci od 1 do 2 lat różnicy

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Niedziela, 02 Grudzień, 2012  11:46

Opis oferty:

Witam ma do sprzedania wózek BRITAX B-DUAL, wózek używany (roczny) przez
dwójke moich dzieci. Młodszy syn mial nie cale 2 miesiace, a starszy syn mial 1,5 roku. Teraz mlodszy ma 1,5roku a straszy 3 lata i oby dwoje nie korzystaja z wozka, czasami młodszy, ale to juz sporadycznie.
Wozek ma sciagana tapicerke co umozliwia utrzymac go w czystosci. G orne siedzenie można przekładac tyłem lub przodem do jazdy (jak na zdjeciach)Dolne siedzenie w kazdej chwili można zściagnąć gdy np. jedno z dzieci już nie będzie chciało w nim siedzieć. Posiada dwie duże budki, które po rozłożeniu zasłaniaja dziecko przed słoneczkiem (nie trzeba męczyć z ustawianiem parasolki). Oby dwa siedzonka rozkładaja się do pozycji leżacej(na płasko).Oby dwa siedzenia są miękkie, a jest to ważne jak chce sie przewozic noworodka . Bardzo dobrze i lekko sie go prowadzi nie ma problemu z padjazdem po krawężniki,jest niczym jak, wozek terenowy(tak go nazywam). Po śniegu najlepiej sie go uzywa po zablokowaniu tylnich kółek. Wozek posiada zwykle ślady używania(nie ma żadnych dziór, rozdarć jest naprawde zadbany). Do wózka została do kupiona oryginalna folia p/deszczowa(w zadnym zestawie w sklepie BRITAX B-DUAL nie posiada foli p/deszczowej w zestawie).
W zestaw wozka wchodzi folia przeciw deszczowa, adaptery do fotelika, okrycie na nozki oraz instrukcja obslugi w jezyku Polskim.
Wózek jest przeznaczony dla dzieci od urodzenia do ok 4lat.
Nowy wózek w sklepie kosztuje prawie 3tys.
Kwota jaka mnie interesuje to 1700zl (do małej negocjacji).
filmik ze seklepu britax:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=M 5PORqPTsM0
Brak możliwości kontaktu przez formularz z ogłoszeniodawcą, ponieważ to ogłoszenie jest archiwalne.
Wyświetleń: 877
  • Promuj ogłoszenie
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń ogłoszenie